Temel Atma Toreni

SENEGAL’de Temel Atma Törenini Gerçekleştirdik

Miller Holding ve Doğanlar Yatırım Holding ortaklığı ile 2014 yılında kurulan DM Yatırım İnşaat’ın, Senegal’in başkenti Dakar’da hayata geçireceği üç projenin temel atma töreni gerçekleştirildi.

Toptancı hali kompleksi, lojistik merkezi ve mobilya fabrikasından oluşan projelerin 30 Mayıs’taki temel atma törenine Senegal Cumhurbaşkanı Macky Sall, Senegal Başbakanı Muhammed Bun Abdullah Dionne, Dakar Türkiye Büyükelçisi Nilgün Erdem Arı, DM Yatırım İnşaat YK Başkanı Mert Mildon ve YK Üyesi İsmail Doğan katıldı.

(30.05.2016)

SENEGAL’de 105 Milyon USD’lik Sözleşme İmzaladık

Miller Holding ve Doğanlar Yatırım Holding ortaklığı ile 2014 yılında kurulan DM Yatırım İnşaat’ın, Senegal’in başkenti Dakar’da hayata geçireceği toplam 200 Milyon USD olan projenin ilk kısmı olan 105 Milyon USD anlaşma kapsamında imzalar atıldı. Başkent Dakar’da inşa edilecek olan toptancı hali kompleksi ve lojistik merkezi için Senegal Başbakanı Muhammed Bun Abdullah Dionne ve Senegal Ticaret Bakanı Alioune Sarr ile DM Yatırım İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Mert Mildon ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Doğan arasında imzalar atıldı.

Hal Kompleksi Afrika’nın En Büyüğü Olacak

DM Yatırım İnşaat tarafından, Senegalli tarım üreticilerini desteklemek amacıyla Dakar limanında inşa edilecek olan 197 bin metrekaresi açık, 54 bin metrekaresi kapalı alana sahip toptancı hali kompleksi kamuya açık bir pazar niteliğinde olacak. Dakar’daki trafiğin düzenlenmesi amacıyla inşa edilecek olan ve tırların topluca bekleme yapabileceği lojistik merkezi ise 44 bin metrekarelik alana sahip olacak.

(09.02.2016)

Senegal Imza Toreni
AVA Cement

NİJERYA’da Çimento Fabrikası İnşaatı’nda Proje Yönetim Hizmeti Sözleşmesi İmzaladık

Miller CTC, Nijerya’nın Edo Eyaleti’nde Çin&Nijerya ortaklığıyla kurulmuş olan AVA Cement’in gerçekleştireceği 1.500.000 t/y kapasiteli çimento fabrikasının Proje Yönetim Hizmetleri sözleşmesini imzaladı.

(12.10.2015)

NİJERYA’da Petrol Rafinerisi İnşaatı’nda Proje Yönetim Hizmeti Sözleşmesi İmzaladık

Miller CTC, Nijerya’nın Delta Bölgesi’nde RG Shinjin Limited’in gerçekleştireceği 12.500 b/d kapasiteli petrol rafinerisinin Proje Yönetim Hizmetleri sözleşmesini imzaladı.

(12.10.2015)

Oil Refinery